یوفوها در گذر تاریخ، بخش دوم: کریستوف کلمب

با وجود اینکه مشاهده یوفو ها در70 سال اخیر به اوج خود رسیده است، بررسی های تاریخی نشان میدهند که توصیفاتی از یوفو در تاریخ قابل مشاهده و بررسی است، بیشتر این مشاهدات به وسیله دانشمندان و افراد بزرگ بوده است، افرادی مانند کریستوف کلمب.مطالعات نشانگر این موضوع هستند که مشاهده اجسام پرنده ناشناس در طول تاریخ بسیار کهن تر از چیزی هستند که ما تابحال فکر میکردیم. با سایت علوم اسپاینس همراه شوید.

کریستوف کلمب نامی آشناست، یکی از بزرگترین مکتشفین تاریخ که تقریبا تمام دستاوردهای خود را یادداشت کرد که همین مسئله باعث شد پس از بررسی تعدادی از دفترچه یادداشت های او حادثه ای عجیب و جالب یافت شود. این حادثه در اولین سفر دریایی کلمب به قصد کشف خاکی جدید در تاریخ 11 اکتبر 1492 ثبت شده است.

این گونه به نظر میرسد که بیش از 15 نفر از خدمه ی کشتی به همراه خود کریستوف کلمب توانسته بودند در تاریخ یاد شده جسمی نورانی و شبیه به شمع را ببینند که از آب دریا خارج شده و پس از حرکتی سینوسی با سرعتی زیاد ناپدید شده بود و سپس دوباره از جای دیگری از آسمان پدیدار شده بود. در این رابطه یکی دیگر از ناخداهای حاضر نیز توضیحاتی در دفترچه یادداشت خود ثبت کرده بود که مشابه مشاهدات کلمب میباشند.

یوفوها در گذر تاریخ، بخش دوم: کریستوف کلمب

یوفوها در گذر تاریخ، بخش دوم: کریستوف کلمب

مدتی بعد کلمب این حادثه را به طور کامل گزارش کرد و بیش از 10 نفر از شاهدان شهادت دادند که آنها نیز چنین پدیده ای را در آسمان دیده اند. کلمب بعدها عنوان کرد که بسیاری از مردم بومی آمریکا داستان هایی درمورد وجود چنین اجرام آتشین پرنده ای که هرروزه وارد اقیانوس و دریاها میشده اند برای او تعریف کرده بودند، آنها معتقد بودند که این اجسام مربوط به خدایانی است که زمین را آفریده اند.

در ادامه ی مطالب این دسته تمام افرادی که در طول تاریخ شواهدی از مشاهده یوفو ها را گزارش کرده اند بررسی خواهیم کرد.

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

6 پاسخ

 1. ماری گفت:

  کریستف اسم مار دست آموز آلتا اوشن هست.

 2. قاضی نژاد گفت:

  قضیه چیه که انقد کم کامنت گذاشته میشه. سایت قبلی اینجوری نبود.

  • scpience گفت:

   اون سایت نزدیک به 2 سال فعال بود و تبلیغ زیادی هم روش کردیم
   این سایت حدود 5 ماهه فعاله تبلیغیم نشده براش فعلا

 3. سعید گفت:

  کریستف کلمب کاشف کلمب آباد. O:-)

 4. فرشید گفت:

  چه عکس بیریختی. شبیه دده سیاه ها، نوکرا و حمال هاست. 😛

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *