ویدیو: ناپدید شدن عجیب لارس میتانک

ناپدید شدن ها به خودی خود پدیده ای عجیب و ترسناک هستند و این مسئله که تعدادی از آنها آخرین لحظات یک انسان بوده اند میتواند ترسناکتر نیز باشد. حادثه ی عجیب ناپدید شدن لارس میتانک از همین موارد است، جهانگرد آلمانی که بیش از 4 سال است که ناپدید شده و کسی از سرنوشت او خبر ندارد. با سایت علوم اسپاینس همراه شوید.

لارس میتانک جوان 28 ساله ی آلمانی بود که برای تفریح به بلغارستان سفر کرد، در تاریخ 30 جون 2014 و در یکی از پارک های بزرگ شهر ورنا او با تعدادی جوان درگیر شد و در اثر این درگیری گوش راست او دچار عرضه ای جزئی شد که در نتیجه این مشکل میتانک نمیتوانست از هواپیما استفاده کند.

در نهایت او مجبور شد برای مدتی در یک هتل ارزان قیمت اقامت کند، در همان شب میتانک با ارسال یک پیام برای مادرش عنوان کرده بود که احساس ناامنی میکند و فکر میکند که چهار نفر در حال تعقیب او هستند. در مدتی نزدیک به 5 روز میتانک با ارسال پیام هایی به مادرش درمورد اینکه افرادی شب ها او را تعقیب میکنند و حتی یکی از آنها نیمه های شب درب اتاقش را زده و از او پرسیده اینجا چه میکنی؟!

احساس ترس و وحشت لارس میتانک به حدی رسید که درنهایت در تاریخ 8 جولای او بلیطی خریداره کرده و به فرودگاه رفت، اما در کمال تعجب و پس از ورود او به فرودگاه با تمام وسائل شخصی اش پس از چند دقیقه و در حالی که در حال صحبت با مسئول تردد هوایی برای سوار شدن به هواپیما بوده (از لحظه ضبط این فیلم تنها نیم ساعت تا پرواز او باقی مانده بود) با دیدن چیزی و یا کسی تمام وسایلش را رها کرده و فرار میکند به شکلی که حتی از فنس های انتهای جاده خارج میشود، ویدیوی زیر آخرین تصاویر موجود از لارس میتانک میباشد. از ان تاریخ تا به امروز هیچ اثری از او یافت نشده است.

بررسی های پلیس با دستگیری افرادی که او در پارک با آنها درگیر شده بود آغاز شد که درنهایت به دلیل نبودن مدرک خاصی و اینکه دو نفر حاضر در درگیری خود را کاملا بیخبر میدانسته اند پلیس مجبور به آزادی سازی آنها شده بود.

آخرین ویدیو از لارس میتانک:

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

5 پاسخ

  1. Rodi گفت:

    ظاهرا طرفدار وردربرمن بوده و دعواش با چند تا هوادار بایرن مونیخ و سر فوتبال بوده!

  2. Ali گفت:

    ویدیو رو نمیاره

  3. be گفت:

    طرز نگارش شما خوبه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *