ویدئو کلیپ: بررسی دقیق بزرگترین راز قرن، حادثه ی گذرگاه دیتلوف (تکمیل شد)

در این مطلب قصد داریم به بررسی کامل و دقیق یکی از مخوف و عجیب ترین وقایع قرن بیستم یعنی حادثه ی گذرگاه دیتلوف بپردازیم. با سایت علوم اسپاینس همراه شوید.

گذرگاه دیتلوف احتمالا نامی آشنا برای علاقه مندان به علوم حاشیه است، با اینحال کمتر منبعی است که به بررسی دقیق و قدم به قدم این حادثه ی عجیب بپردازد. سایت اسپاینس با توجه به تحقیقات شخصی طولانی مدت در این زمینه و وجود مسائل بسیار جالب و عجیب در این پرونده ی فوق العاده جذاب اقدام به انتشار ویدئو کلیپ هایی در این مورد خواهد کرد.

حادثه ی گذرگاه دیتلوف جز مواردی بسیار خاص در حوزه ی علوم حاشیه است که همواره مورد نقد و مناقشه قرار داشته چراکه تقریبا هیچ راهی برای توصیف دقیق و منطقی حوادث این واقعه ی عجیب وجود ندارد. در زمان حادثه شدن فاجعه ی گذرگاه دیتلوف نیروهای پلیس و سازمان های امنیتی شوروی تا نزدیک به یک سال تمام نیروی خود را روی حل این معمای عجیب متمرکز کردند.

پس از بدست آمدن مدارکی عجیب و غیرقابل توضیح در این رابطه بود که پلیس امنیتی شوروی به سرعت اقدام به مخفی کردن شواهد و در نهایت مسکوت کردن این پرونده کرد.

حادثه ی گذرگاه دیتلوف را میتوان یکی از ترسناک ترین حوادث روی داده در تاریخ بشر دانست که بسیاری از واقع گراترین دانشمندان و پزشکان شوروی نیز در ارائه ی توضیحی دقیق درمورد این مورد ناکام ماندند. در ادامه میتوانید ویدئو کلیپ اول در مورد حادثه ی گذرگاه دیتلوف را شاهد باشید. (ادامه ی این مطلب در همین بخش منتشر خواهد شد).

بخش دوم

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

9 پاسخ

 1. tina گفت:

  فوق العاده بود
  ولی گذاشتیمون تو کف که
  کی قسمت جدید رو اپلود میکنید؟

 2. فراهانی گفت:

  ادمین این عکس که گذاشتید واقعیه؟ شبیه نقاشیه.

 3. صادق گفت:

  عالی بود، بی نظیر
  ممنونم

 4. فرنوش گفت:

  این چ عکسیه خوف کردم.اه اه.

 5. era گفت:

  پلی نمیشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *