ویدئو: آخرین تماس از مثلث برمودا

مثلث برمودا را چه یک تئوری توطئه ی مخوف بدانیم چه یک پدیده ی عجیب تعدادی از موارد گم شدن در آن همچنان همه را در بهت و حیرت فرو برده است، یکی از این موارد در سال 1980 اتفاق افتاد. با سایت علوم اسپاینس همراه شوید.

در ساعت 6:10 غروب روز 28 ژوئن 1980 “خوزه تورس” و دوستش “خوزه سانتوس” که هردو خلبانانی نسبتا کار کشته بودند و مدت ها بود که به عنوان تفریح با هواپیماهای کوچک تک موتوره پرواز میکردند از فرودگاه “لوس آمریکانس” در جمهوری دومنیکن به مقصدی در 80 کیلومتری آنجا بلند شدند.

درساعت 8:00 چندین پیام نامرتب و عجیب به وسیله ی ایستگاه های مخابراتی و هوایی دریافت شد که در آنها خوزه سانتوس وضعیتی بسیار عجیب را گزارش میداد که در آن جسم پرنده ی ناشناسی (یوفو) آنها را مجبور کرده بود چندین مرتبه مسیر خود را تغییر دهند. با وجود اینکه در این زمان ارتباطی با آنها برقرار شد و چندین تصحیح مسیر و تلاش برای مسیریابی به آنها اعلام شد در نهایت در ساعت 8:12 دقیقه آخرین پیام آنها مخابره شد و این هواپیما و دو مسافرش برای همیشه ناپدید شدند. این حادثه به دلیل فاصله ی نسبی از مثلث برمودا در حوادث برمودا ثبت نشد اما بسیاری معتقدند که این ناپدید شدن هم مستقیما به مثلث برمودا مربوط میشود.

پس از سقوط تلاش های بسیاری برای یافتن بقایای هواپیما انجام شد اما مانند بسیاری از ناپدید شدن ها در این منطقه چیز خاصی پیدا نشد.

در کلیپ زیر میتوانید آخرین مکالمات این پرواز را مشاهده کنید. ( به دلیل مشخص نبودن صداها تنها صحبت های خلبان زیرنویس شده است).

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *