تماس قاتل با پلیس

پرونده های جنایی یکی از پیچیده ترین و ترسناک ترین داستان های ممکن برای توصیف هستند. جایی که در بسیاری از آنها جان انسان ها گرفته شده است. در دوران حاضر تعداد بسیاری از این حوادث به شکل عجیبی ضبط شده اند که بسیاری از آنها خون را دررگ های انسان خشک میکنند. با سایت علوم اسپاینس همراه شوید.

پائول استفانی قاتل زنجیره ای بود که حداقل پنج دختر را به قتل رساند. پائول استفانی از نظر روانی دچار مشکلات فراوانی بود و پس از هر قتل با پلیس تماس گرفته و شروع به گریه میکرد و همین مسئله باعث شد که به او لقب “قاتل گریان” را بدهند.

پائول استفانی در نهایت در تاریخ 19 آگوست 1982 و زمانی که قصد به قتل رساندن دختر دیگری را داشت بوسیله ی پلیس دستگیر شد. بررسی ها نشان میدادند که او دچار مشکلات روانی و اعصاب بسیار شدیدی است. پس از دستگیری پائول استفانی با خوشحالی میگفت که مرا دستگیر کنید تا دیگر کسی را نکشم!.

با وجود تلاش وکلای استفانی برای استفاده از حکم دیوانه بودن و حبس استفانی در یک آسایشگاه روانی او نتوانست از این حکم استفاده کند و  به 40 سال زندان محکوم شد. پائول استفانی در 53 سالگی و در تاریخ 12 جون 1998 در زندان درگذشت.

در زیر میتوانید یکی از تماس های او را با زیرنویس مشاهده کنید.

منبع: wikipedia

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *