بررسی محتوای دارک وب: پیتر اسکولی و نابودی دیزی

با وجود تمام مطالب، تصاویر و ویدئوهای منتشر شده در دارک وب یک داستان خاص وجود دارد که بیش از هرچیزی انحراف و هیبت عجیب این فضای ترسناک را بیشتر میکند و آن سری ویدئو های منتشر شده بوسیله ی پیتر اسکولی در دارک وب است. با سایت علوم اسپاینس همراه شوید.

هشدار: این متن دارای محتوایی زننده است

در میان تمام ویدئوهای منتشر شده در دارک وب یک سری از ویدئو های خاص وجود دارند که بیشترین تاثیر را در افزایش ردیابی و تلاش نیروهای پلیس بین المللی برای نابودی فعالان این سایت ها داشت. پرونده ای که قصد بررسی آنرا داریم یکی از بدترین و گسترده ترین پرونده های جنایی تاریخ در زمینه ی دارک وب است.

پیتر اِسکولی

پیتر اسکولی یک خلافکار و کلاهبردار استرالیایی است که سال ها بود بوسیله ی نیروهای پلیس تحت تعقیب قرار داشت. این شخص با انجام کلاهبرداری های مالی در استرالیا و ژاپن چندین سال را در کشورهای جنوب شرق آسیا فراری بود. پیتر اسکولی در سال 2011 از استرالیا به فیلیپین فرار کرد و این درحالی بود که به بیش از حداقل 117 مورد کلاهبرداری متهم شده بود. اما زیر نقاب تمام این کلاهبرداری ها پیتر اسکولی شخصیتی بسیار تاریک تر و زننده تر داشت. او سرپرست یک تیم خلافکار در زمینه ی تجاوز و شکنجه ی کودکان در دارک وب بود.

اسکولی در سری سایت های خاصی که در زمینه ی تجاوز و بردگی جنسی کودکان فعالیت داشتند عضو بود و مابین سال های 2010 تا 2015 حداقل 10 ویدئو در این زمینه را منتشر کرد. با این وجود به دلیل اینکه بسیاری از این ویدئو ها به شکل سفارشی ساخته شده بودند و در دسترس عموم قرار نداشتند شناسایی عامل اصلی این اعمال زننده غیر ممکن بود. پیتر اسکولی از میان این ویدئو های منتشر شده حداقل 6 نفر از این افراد را به قتل رسانده بود که در یک مورد پس از 5 روز تجاوز و آزار ممتد و انتشار آن در دارک وب در برابر همین دوربین ها دختری 8 ساله را دفن کرد.

در سال 2013 او در یک ویدئوی آنلاین در دارک وب به آزار و تجاوز دو دختر 9 و 12 ساله به مدت چندین روز پرداخت که در نهایت این دو را به دلایلی به قتل نرساند و همین دو دختر اولین سند و مدرک پلیس برای ردیابی و داشتن تصویری اولیه از چهره ی اسکولی شدند.

دستگیری پیتر اسکولی

دستگیری پیتر اسکولی

نابودی دِیزی

نابودی دیزی وحشتناک ترین و زننده ترین ویدئویی است که تا به امروز در دارک وب منتشر شده. این سری ویدئوهای 1 ساعته که با حضور پیتر اسکولی و دختری 19 ساله از فیلیپین که با او همکاری میکرد ضبط شده بود به قیمت 10 هزار دلار در دارک وب به فروش رسید. در این ویدئو ها سه دختر 12 ساله، 11 ساله و 18 ماهه حضور دارند که تحت بدترین تجاوزات و آزار و اذیت ها قرار میگیرند. دختری که در این ویدئو با پیتر اسکولی همراهی میکند “لیزیل ماراگالو” نام دارد که اصلیتی فیلیپینی دارد. در واقع تعدادی از بدترین اعمال انجام شده در این ویدئو بوسیله ی همین شخص انجام میشود.

انتشار و ساخت این فیلم تحت نظر سایتی در دارک وب به نام “NFL” (تفریح بدون محدودیت) فعالیت میکند انجام شد و خرید و فروش این ویدئوها یکی از بزرگترین تبادلات مالی و اطلاعاتی تاریخ دارک وب شد. شدت اعمال و رفتار انجام شده در این ویوئوها به حدی وحشتناک بود که بسیاری از قسمت های منتشر شده ی آن در دارک وب به وسیله ی خود کاربران به پلیس اطلاع داده شد. پس از بررسی ها مشخص شد که پیتر اسکولی که اصالتی استرالیایی دارد مسئول انجام این جنایات است و به همین دلیل پلیس بین الملل وارد عمل شد.

افرادی که توانسته اند این سری از ویدئو ها که با نام نابودی دیزی منتشر شدند را مشاهده کنند عنوان کرده اند که ویدئو ها پر از اعمال شنیع و بسیار وحشتناک است و خصوصا درمورد دیزی 18 ماهه تصاویر بسیار دردناک تر میشود چراکه او در تمام مدت فریاد میکشد.

پس از انتشار این تصاویر و ویدئوها تمام سایت هایی که تحت نظر این محتوا در دارک وب فعالیت میکردند بسته شدند که سایت “NFL” یکی از اصلی ترین موارد بود.

در حال حاضر دسترسی به ویدئوی اصلی نابودی دیزی غیرممکن است با اینحال همچنان گاه و بی گاه این ویدئو در دارک وب به قیمت هاب بسیار زیادی به فروش میرسد. بررسی های اف بی آی در این زمینه نشان میدهند که حداقل 1800 نفر از افراد فعال در دارک وب نسخه ی اصلی این ویدئو را در اختیار دارند.

(امکان عنوان اعمال انجام شده در این ویدئو ممکن نیست)

بررسی محتوای دارک وب: پیتر اسکولی و نابودی دیزی

بررسی محتوای دارک وب: پیتر اسکولی و نابودی دیزی

لیزیل ماراگالو

لیزیل ماراگالو

دیزی دختر 18 ماهه

دیزی دختر 18 ماهه

دستگیری پیتر اسکولی و گروهش

اسکولی و همکارانش در 20 فوریه 2015 در شهر “مالای بالای” دستگیر شدند و اعترافات آنها مشخص کرد که سرنوشت سه دخترک ویدئوی نابودی دیزی چه بوده است. دیزی 18 ماهه در حالی زنده پیدا شد که به شدت آسیب دیده بود و شکنجه های مداوم موجب آسیب مغزی او شده بود. سیندی دختر 11 ساله به وسیله ی پیتر اسکولی به قتل رسیده بود. اسکولی از تمام مراحل تجاوز و شکنجه و قتل او فیلمی تهیه کرده بود که در دارک وب منتشر نشد. در این ویدئو او سیندی را مجبور میکند که قبر خودش را بکند و درنهایت بوسیله ی اسکولی خفه میشود.دختر دیگر نیز به وسیله ی اسکولی به قتل میرسد که در این زمینه اطلاعات خاصی منتشر نشده است.

در همین زمینه تعداد دیگری از استرالیا دستگیر شدند که بعضی از این افراد با پیتر اسکولی روابطی داشتند و همگی به زندان های طولانی مدت محکوم شدند.

جلسات دادگاه پبیتر اسکولی و همکارانش در مورد این اعمال فجیع بسیار طولانی و عجیب بود و در نهایت همگی به حبس ابد بدون هرگونه احتمال بخشش محکوم شدند. با اینحال خود پیتر اسولی همچنان تحت اتهامات دیگری قرار دارد و دولت فیلیپین که سال هاست حکم اعدام را لغو کرده است در حکمی اعلام کرده بود که بدلیل اعمال وحشتناک این فرد این حکم را درمورد او اجرا خواهد کرد و پیتر اسکولی اعدام خواهد شد. با اینحال همچنان روند و پرونده های دادگاهی وی ادامه دارند.

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

5 پاسخ

 1. migrate گفت:

  خدای من بچه یک سال و نیمه !!!!!! اصلا نمیتونم تصور کنم.
  چی باعث میشه که اشرف مخلوقات به این درجه از رذالت و پستی برسه.
  حکم اعدام براش کمه باید زجرکش بشن همچین افرادی

 2. Ali گفت:

  بنظرم خدا با خلق پیتر اسکولی میخواست به ما بفهمونه چقدر یه موجود میتونه بد باشه!
  باید همون کارایی که خودش میکرد رو روش انجام بدن به وحشتناک ترین شکل ممکن باید شکنجه تجاوز بشه بهش +اون دختره

 3. مجید گفت:

  واقعا یک انسان چقدر میتونه پست باشه

 4. علی گفت:

  دولت فیلیپین غلط میکنه با این قانون کثیف مسخره.زندان برای چنین افرادی بزرگ ترین توهین به انسان های مورد شکنجه واقع شده هست.باید ذره ذره عضو بدن این پیر سگ حرامزاده سوزانده و کنده شود و قطعه قطعه شود باید به بدترین شکل زجر کش شود بلکه گوشه ای از عقوبتش را ببیند.

 5. آرمین گفت:

  میشه استفاده های منطقی تری داشت…
  مثلا برای آزمایش داروهای سرطانی یا هرچی دیگه ازین آدما استفاده کرد یا واکنش اعضای بدنش به داروهای مختلف
  یا اینکه بررسیش کنن که چیشده تبدیل به این شده و بتونن از رو روی رفتاراش ، آدمایی که ممکنه کار این فرد رو تکرار کنن پیش بینی و جلوگیری کرد
  درهرصورت نباید کاری کنن که شبیه اون جلوه کنه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *