سری جدید ویدئوهای عجیب

اینترنت و اپلیکیشن ها تبدیل به یکی از ارکان اصلی زندگی ما شده اند. در این میان بسیاری از این ویدئوها نکات بسیار ترسناکی را در خود جای داده اند.

تیک تاک به عنوان یک اپ چینی جای خود را در میان بسیاری از کاربران باز کرده است. این اپ که بیشتر برای سرگرمی خصوصا بوسیله ی زنان و دختران مورد استفاده قرار میگیرد اخیرا به یکی از برکاردبرترین اپلیکیشن های جهان نیز تبدیل شد.

در یکی از ویدئوهای بسیار عجیب در تیک تاک یکی از کاربران که معمولا ویدئوهایی با مضمون زندگی خود و سه سگش منتشر میکند دچار حادثه ای بسیار متفاوت گردید.

با توجه به اینکه امروز استفاده از جلوه های خاص کامپیوتری کاری بسیار ساده شده است تقریبا امکان اثبات اصالت هیچیک از ویدئوهایی که از این پس منتشر خواهیم کرد وجود ندارد با اینحال با توجه به زمینه های قبلی و اینکه اکثریت این افراد هیچ پیش زمینه ی خاصی در رابطه با چنین حوادثی ندارند نمیتوان به سادگی این ویدئوها را فیک و کذب نیز نامید. (به رفتار یکی از سگها دقت کنید که مشخصا متوجه حضوری خاص میشود).

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. تست گفت:

    تست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *