مورد عجیب مزرعه ی اسکین واکر

مکان های بسیار عجیبی روی زمین وجود دارند که تقریبا همگی نام آنها را بارها شنیده ایم. در این میان مزرعه ی اسکین واکر یک مکان خاص و بسیار متفاوت است که سال هاست مخفی شده است. با سایت علوم اسپاینس همراه شوید.

در قلب  آمریکا و در ایالت یوتا مکانی قرار دارد که بیش از 40 سال است که به شکلی عجیب و غریب حفاظت میشود. این مکان عجیب شاید تنها نقطه ای از زمین باشد که گزارشاتی از مشاهده ی یوفو تا حوادثی فراطبیعی و حتی بیگ فوت را به خود دیده است! حقیقت این است که تا پیش از تبدیل این مکان به یک نقطه ی نامشخص نیمه نظامی با صدها گارد و محافط تعداد معدودی از خبرنگاران و افراد علاقه مند موفق شدند مدتی را در این مکان سپری کنند. نام این مکان مزرعه ی اسکین واکر است.

تاریخچه

مزرعه ی اسکین واکر در واقع مکانی بسیار قدیمی در آمریکاست که پیش از ورود اروپاییان مربوط به قبیله ی کوچکی از سرخپوستان بنام “ناواجو” میشده و این قبیله ی کوچک بر اساس افسانه ها توان تبدیل خود به هرحیوانی را داشته اند. بر این اساس در همین مکان تصاویری با قدمتی بیش از 800 سال وجود دارد که در آن اشاراتی به خدایانی غیرانسانی شده است.

اما اولین اشارات مدرن به خصوصیات عجیب این مکان مربوط به سال 1800 میلادی میشود. در این سالها کلونی های اروپایی بیشتری به سمت غرب آمریکا راهی میشدند و آنگونه که مشخص است قبیله ی ناواجو پیش از رسیدن اروپاییان این مکان را ترک کرده بود و تنها تعداد کمی از آنها در مزرعه ی اسکین واکر باقی مانده بودند. ژنرال “کیت کارسون” یکی از اولین افرادی بوده که درمورد خصوصیات عجیب این مکان صحبت کرده است. این شخص که یکی از فرماندهان ارتش در جنگ داخلی آمریکا بوده عنوان کرده که به طور کلی اسب ها و دیگر حیوانات در این مکان اخلاق متفاوتی به خود میگیرند و سربازان دچار بی قراری و استرس عجیبی میشدند، او همچنین در گزارشی عنوان کرده که خود او و حداقل 100 نفر از سربازانش جسمی نورانی را در آسمان مزرعه ی اسکین واکر مشاهده کرده اند که برای مدتی به آرامی حرکت میکرده و سپس به سرعت ناپدید شده.

مورد عجیب مزرعه ی اسکین واکر

مورد عجیب مزرعه ی اسکین واکر

خصوصیات عجیب مزرعه ی اسکین واکر

میزان گزارشات موجود از این مکان در 200 سال اخیر بسیار بالاست و در کمال تعجب نمونه های بسیار مختلفی از این گزارشات وجود دارد. در سال 1882 و در حالی که مزرعه ی اسکین واکر به طور کامل رها شده بود تعدادی گله دار به این مکان آمدند. تنها 15 روز بعد آنها در حالی که بیشتر دام های خود را از دست داده بودند مجبور به ترک مزرعه ی اسکین واکر شدند. این گله داران مدعی بودند که موجوداتی گرگ مانند اما بسیار مهیب تر در مزرعه ی اسکین واکر زندگی میکنند که هیچ راهی برای کنترل آنها وجود ندارد. این نوع از گزارشات تا زمان خصوصی شدن املاک این مکان وجود داشتند.

یکی دیگر از گزارشات عجیب در مورد مزرعه ی اسکین واکر مربوط به موارد فراطبیعی میشود. در سال 1994 تری و گوین شرمن با کسب اجازه ی دولتی مدت 3 روز را به تنهایی و برای تحقیقات در حاشیه ی مزرعه ی اسکین واکر سپری کردند. کلبه ی کوچکی که آنها در آن ساکن شده بودند در این مدت شاهد اتفاقات بسیار عجیبی بود. در نهایت این دو شخص مدعی شدند که نیروی بسیار عجیبی در این مکان وجود دارد که میتواند انسان را تا سرحد جنون پیش برد. تری و گوین شرمن که تجهیزات بسیاری را با خود به این مکان برده بودند موفق شدند در سه روز تصاویر متعددی از گوی های آسمانی، اصوات بسیار بلند و نامشخص و همینطور ویدئویی از یک جسم معلق در حال حرکت در شب را تهیه کنند.

در طول تاریخ 100 ساله ای اخیر مزرعه ی اسکین واکر یکی از بدترین نقاط دنیا برای دامداری بوده است. بر این اساس در 100 سال گذشته هزاران راس دام به دلایلی کاملا نامشخص در این مکان تلف شده اند و عنوان شده که سگ ها مدتی پس از ورود به مزرعه ی اسکین واکر رفتاری بسیار تهاجمی به خود میگیرند و گربه ها بدون دلیل و به انتخاب خود ناپدید میشوند.

همچنین مابین سال های 1900 تا 1980 حداقل سه مورد مرگ نامشخص در مزرعه ی اسکین واکر گزارش شده است. یکی از این افراد یک دامدار محلی بود که ماه ها پس از ناپدید شدن زیر یک درخت و در حالی که جسدش کاملا تازه بود پیدا شد.

مورد عجیب مزرعه ی اسکین واکر

مورد عجیب مزرعه ی اسکین واکر

ورود دولت و شرکت های مرموز خصوصی به مزرعه ی اسکین واکر

داستان مزرعه ی اسکین واکر بسیار عجیب تر از چیزی است که بتوان آنرا یک افسانه یا تصور ناشی از وحشت دانست. این مکان خصوصا در دهه ی 50 در آمریکا شهرت بسیاری پیدا کرد و به مرور علاقه مندان و افراد زیادی را به خود جذب کرد. در همین سال ها بود که دولت آمریکا برای اولین در اقدامی شروع به حصار کشی و ساخت سازهایی نامشخص در قسمتی از مزرعه ی اسکین واکر کرد و در سال 1975 برای اولین بار ورود به مزرعه ی اسکین واکر به طور کامل ممنوع شد. تا سال های اخیر هیچ توضیح دقیق و مشخصی از دلیل این کار دولت آمریکا وجود نداشت اما در سال 2015 در یک گزارش رسمی گروهی از فیلم برداران به این مکان اعزام شدند و برای اولین مشخص شد که مزرعه ی اسکین واکر به دلایلی نامعلوم در سطح امنیتی بسیار بالایی محافظت میشود.

مزرعه ی اسکین واکر در 20 سال اخیر 5 مرتبه به افراد خاص فروخته شده است که آخرین آنها در سال 2016 بوده است و با وجود اینکه عنوان میشود که مزرعه ی اسکین واکر فروخته شده است هرگز نام دقیقی از خریدار به میان نمیاید.

در سال 2015 در یک گزارش سالیانه عنوان شد که مابین سال های 2002 تا 2012 چیزی حدود 6 نفر که ماهیت حقوقی و حقیقی آنها مشخص نیست عنوان کرده اند که از نگاهبانان و افراد شاغل در این مکان بوده اند. یکی از جالب ترین مطالب موجود در این زمینه این مورد است که دولت آمریکا در حال انجام تحقیقاتی بسیار متفاوت در این مکان است. بر این اساس آزمایشات بسیار عجیبی در مزرعه ی اسکین واکر انجام شده است که شامل رها کردن دام برای مشخص شدن دلیل مرگ آنها و حفر تونل هایی به زیر کوه های موجود در آن میشود. بر این اساس در زیر یکی از این کوه ها مجموعه ی بسیار عجیبی از اکتشافات حاصل شده که هیچ یک از دانشمندان حق ورود به آنرا نداشته اند.

با وجود تمام اتفاقات و مطالب موجود از این مکان بسیاری نیز معتقدند که مزرعه ی اسکین واکر به این دلیل در سطح امنیتی بسیار بالایی محافظت میشود چون کمپانی درپا قسمتی از فعالیت های خود را در این مکان انجام میدهد. به هرحال دلیل این امر هرچه هست امروزه امکان سفر به این مکان وجود ندارد.

مورد عجیب مزرعه ی اسکین واکر

مورد عجیب مزرعه ی اسکین واکر

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

2 پاسخ

  1. emi گفت:

    بی نقص. زیبا.

  2. فرید گفت:

    ترسناکه و حسابی مرموز.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *