مشاهده ی یوفو از درون هواپیما

امروزه و با استفاده از دوربین های قدرتمند موبایل امکان ثبت وقایعی که تا سال ها پیش ممکن نبودند ممکن شده که یکی از این موارد مشاهده ی یوفو است. با سایت علوم اسپاینس همراه شوید.

یکی از موارد بسیار جالبی که با پیشرفت تکنولوژی نه تنها کاهش نیافته بلکه بسیار بیشتر نیز شده است موضوع مشاهده ی یوفو و اجسام پرنده ی ناشناس میباشد. بر اساس آماری پس از عرضه گوشی های همراه با قابلیت تصویر برداری بالا میزان ثبت و مشاهده ی اجسام پرنده ی ناشناس بیش از 80 % افزایش داشته است.

در این سری از ویدئو ها قصد داریم تعدادی از جالب ترین موارد مشاهده ی یوفو که به وسیله ی افراد عادی و با استفاده از گوشی های موبایل ثبت شده است را ببینیم.

ویدئوی زیر در سال 2013 و از درون یک هواپیمای مسافربری ثبت شده و در بررسی ها مشخص شده که با توجه به سرعت نسبی حرکت هواپیمای مسافربری یوفوی عبوری سرعتی بیش از 4 ماخ دارد که فوق العاده بالاست و نکته ی عجیب تر در این مورد ارتفاع یوفو و عدم وجود هرگونه پس سوز در آن است. شخص ثبت کننده ی این ویدئو در آن زمان 14 سال داشت.

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. elham گفت:

    با وجود این همه مدرک چرا باز هم دولت ها وجود موجودات فرازمینی رو انکار میکنن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *