مشاهده ی یوفو در نمایشگاه هوایی

مشاهده ی یوفو میتواند یکی از عجیب ترین تجربیات شخصی هر انسان باشد. در این میان مشاهده ی اجسام پرنده ی ناشناس در یک نمایش هوایی عمومی اتفاقی بسیار جالب است. با سایت علوم اسپاینس همراه شوید.

در سال 2015 در نمایشگاه هوایی فرانسه که هرساله برگزار میشود و یکی از مشهور ترین این موارد در نوع خود است ویدئویی بسیار جالب از یک یوفو ثبت شد. هرچند در ابتدا و با توجه به سرعت بسیار بالا کسی متوجه وجود این جسم پرنده ی ناشناس نشد اما پس از بررسی تصویر واضحی از این یوفو بدست آمد.

مسیر حرکت این جسم پرنده در نوع خود بسیار فوق العاده است و سرعت حرکت آن نکته ای به واقع فراتر از تصور است. مسئله ی جالب اینجاست که در سال های اخیر چنین تصاویری بارها ثبت شده است که آخرین آنها در سال 2018 و در یک نمایش هوایی در فلوریدای آمریکا بود. در این نمایش هوایی مدتی پس از آغاز پروازها جسمی مثلثی شکل در ارتفاع بسیار زیاد پدیدار شد و پس از مدتی دوباره ناپدید گردید و حداقل 500 نفر شاهد این صحنه بودند. در کلیپ یر میتوانید ویدئوی ثبت شده در نمایشگاه هوایی فرانسه را مشاهده کنید.

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

بدون پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *