تلاش فضانورد برای مخفی کردن یوفو در فضا

اگر یوفویی وجود داشته باشد قطعا فضانوردان کسانی هستند که موفق به دیدن آنها خواهند شد. در این ویدئو یکی از عجیب ترین این موارد را خواهیم دید. با سایت علوم اسپاینس همراه شوید.

موضوع یوفوها و مشاهده ی آن ها در فضا همواره بحثی بسیار عجیب بوده است چراکه بسیاری از فضانوردان به طور کلی منکر دیدن آنها میشوند و تعدادی دیگر مانند “کوپر” نظر دیگری داشتند و مدعی بودند که دیدن یوفوها و اجسام پرنده ی عجیبی که با سرعت مسیر حرکت خود را تغییر میدهند اتفاقی بسیار عادی در فضاست.

در سال های اخیر و خصوصا در ساعاتی که ناسا اقدام به انتشار ویدئوهایی زنده از فضا و فعالیت فضانوردان میکند اتفاقات بسیار عجیبی پیش آمده که گاها موجب ایجاد شک و شبهه هایی بسیار گسترده شده اند. برای مثال بارها پیش آمده است که در زمان نمایش ویدئوها به شکل زنده به ناگاه قطعی های نامشخص و بی دلیل پیش آمده است و ناسا هرگز دلیل درستی برای این ایرادات ارائه نداده است.

موضوع این مطلب زمانی پیش آمد که گروهی از فضانوردان در حال تعمیر بخشی از باطری های ایستگاه فضایی بودند و به ناگاه چندین جسم نامشخص و یوفو از برابر دوربین زنده گذر کردند و در کمال تعجب بینندگان یکی از فضانوردان با دست راست خود اقدام به پوشاندن این اجسام پرنده کرد و در نهایت چند دقیقه بعد این نمایش زنده قطع شد.

ناسا در گزارشی که 8 روز بعد منتشر شد علت قطع ویدئو را مشکلات ارتباطی و اجسام مشاهده در تصویر را زباله ی فضایی معرفی کرد با اینحال در ویدئویی که در مطلبی دیگر آنرا بررسی خواهیم کرد به وضوح شاهد خروج یوفو و اجسام نامشخصی از جو زمین و به سمت فضا خواهیم بود که مشخصا وقوع چنین پدیده ای به وسیله ی زباله های فضایی ممکن نخواهد بود.

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

3 پاسخ

 1. elham گفت:

  سلام مرسی که تو ایام تعطیلات عید پست گذاشتید، اما فیلم برای من پخش نمیشه لطفا بررسی کنید
  بازهم منتظر خوندن مقاله های فوق العاده از سایت شما هستم

 2. Ali گفت:

  نمی‌دونم چه اتفاقی واست افتاده فردین ولی اینقدر کم کار بودن برای منی که از واندرز ۲۳۷دنبال می کردم مطالبتو دیگه خسته کننده شده

 3. navid bey گفت:

  ادمین جان با ی دلیل بگو واس نبودنت یا اگر مثلا مشکل مالی برای سایت هست بعضی مطلاب رو پولی کن
  نمیشه که اینجوری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *