مشاهده ی یوفو در کنار خورشید

داستان عجیب یوفو ها برای بسیاری از مردم دنیا موضوعی حل شده است که بر اساس این اعتقاد یوفو ها به سادگی وجود دارند و همواره در حال ملاقات ما هستند. با سایت علوم اسپاینس همراه شوید.

در این سری از مطالب قصد بر بررسی ویدئوهای بسیار جنجالی است که اکثر آنها بوسیله ی ناسا و به طور اتفاقی منتشر شدند و نکته ی جالب اینجاست که تعداد این ویدئو ها به هزاران مورد میرسد و ناسا به سادگی بسیاری از آنها را تنها مشکلات تصویر برداری و چنین مسائلی معرفی میکند.

یکی از جالب ترین این موارد مربوط به مشاهده ی یوفو در کنار خورشید است!. سوال بسیار ساده ای وجود دارد که حتی علم نیز به سادگی میتواند پاسخگوی آن باشد. فرض کنید که یک تمدن فوق پیشرفته وجود دارد و با سفینه های فضایی خود در فضا درحال حرکت است، چه منبع انرژی مناسبی در دسترس شماست؟

مشاهده ی یوفو در کنار خورشید

مشاهده ی یوفو در کنار خورشید

پاسخ به سادگی یک کلمه است، ستارگان.

بر اساس یک تئوری جالب بسیاری معتقدند که تمدن های بسیار پیشرفته در صورت وجود باید از انرژی ستارگان به عنوان منبع نیرو استفاده کنند و بنظر میرسد ناسا توانسته این تئوری را اثبات کند!. دوربین های بررسی خورشید که در هاوایی قرار دارند در سال 2012 برای زمانی به مدت 6 ماه به تصویربرداری از خورشید پرداختند و در کمال تعجب بسیاری که حتی دانشمندان ناسا نیز در میان آنها بودند در این تصاویر اشکال بسیار عجیبی وجود دارند که در مکان های مختلف و با فواصل مختلفی از خورشید ظاهر میشوند و به نظر میرسد که واقعا یوفو هایی در حال تامین انرژی خود از خورشید هستند.

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

2 پاسخ

  1. dr گفت:

    نسبتا جالب.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *