تاریکی مطلق، خواسته های خشونت آمیز

خواسته های خشونت آمیز یکی از بدترین انجمن های دارک وب بود که محتوای آن از بسیاری لحاظ بیانگر میزان سقوط شعور و انسانیت در جامعه ی مدرن بود. با سایت علوم اسپاینس همراه شوید.

این مطلب ممکن است موجب ناراحتی شما شود

در میان تمام سایت ها و انجمن های عجیب و غریب موجود در دارک وب هیچیک به اندازه ی انجمن خواسته های خشونت آمیز کثیف و منزجر کننده نبود. این انجمن دارای محتوایی به شدت عجیب بود که تا مدت ها به شکلی کاملا مخفیانه و خصوصا پس از سال 2011 به شکل گسترده تری به فعالیت پرداخت که این فعالیت ها گاه و بیگاه بسیار و عجیب و زننده میشدند.

انجمن خواسته های خشونت آمیز از سال 2008 تا 2014 فعال بود و در این سال ها اقدام به انتشار ویدئو هایی بسیار فاسد میکرد و در کنار این ویدئو ها کاربران میتوانستند فانتزی های ذهنی خود را در مورد روابط جنسی و فتیش های ذهنی بنویسند با این تفاوت که این فانتزی ها اکثرا درمورد روابط اینچنینی با دختران و پسران بسیار کوچک بودند.

در محتوای موجود در این انجمن میشد به تلاش مردان برای تجاوز به کودکان و همچنین عکس های آنها از این اعمال و یا پاییدن دختران بیگناه رسید که در بسیاری از مواقع میتوانست بسیار ترسناک میشدند، این انجمن به تنهایی مسئول انتشار و فروش بسیاری از ویدئوهای مربوط به روابط جنسی با کودکان بود که بعدها ویدئو هایی مانند نابودی دیزی نیز در این انجمن با قیمت های زیادی به فروش رسیدند و به شکلی عجیب درمورد قصدهای شیطانی و کثیف کاربران به آنها مشاوره میداد!.

تاریکی مطلق، خواسته های خشونت آمیز

تاریکی مطلق، خواسته های خشونت آمیز

تاریکی مطلق، خواسته های خشونت آمیز

تاریکی مطلق، خواسته های خشونت آمیز

محتوای سایت خواسته های خشونت آمیز

محتوای این انجمن تقریبا به 2 بخش تقسیم میشد که بزرگترین بخش آن شامل فانتزی های کثیف و منحرف کاربران آن مربوط میشد و در آن بسیاری از این افراد درمورد خواسته های خود برای ارتباط با کودکان مینوشتند با اینحال پس از مدتی و خصوصا پس از سال 2008 قسمت جدیدی به این سایت اضافه شد که در ابتدا بسیاری از خود کاربران این سایت آنرا تنها یک شوخی میدانستند با اینحال پس از مدتی مشخص شد که افرادی حاضرند با دریافت پول اقدام به دزدیدن دختران و پسرانی زیر 17 سال از کشورهایی مانند اوکراین و مولداوی کرده و آنها را بفروش برسانند اما متاسفانه این آخر کار نبود.

در سال 2009 در مطلبی بسیار زننده عنوان شد که این انجمن قصد دارد اقدام به فروش 2 دختر 10 و 15 ساله کند که بوسیله ی یک جراحی عجیب تبدیل به برده ی جنسی شده بودند!. این برده های جنسی پس از مدتی برای فروش در قسمتی از بخش وی آی پی انجمن قرار گرفتند و به نظر میرسد که هرکدام به قیمت 55 هزار دلار بفروش رسیدند. (صحت این ادعا هرگز از طرف پلیس تایید نشد اما در انجمن چنین چیزی به نمایش درآمده بود).

انجمن خواسته های خشونت آمیز اولین بار در سال 2011 و بار دیگر در سال 2014 بوسیله ی پلیس امنیت سایبری آلمان از اینترنت برداشته شد با اینحال بر اساس مطالب بی منبعی این انجمن همچنان به فعالیت خود تحت نام دیگری و به شکلی کاملا کنترل شده ادامه میدهد که البته با توجه به محتوای آن و حضور انسان های بیمار در جامعه مسئله ی عجیبی نیست.

انجمن خواسته های خشونت آمیز در کنار این محتواها اقدام به انتشار مجلات داخلی طراحی شده خاصی در زمینه ی پو-رنوگرافی میکرد که در آنها اعمال بسیار زننده و عجیبی به نمایش درآمده بودند که بدون شک میتوانستند تاثیرات بسیار مخربی بر ذهن جوانان داشته باشند. (اخیرا گزارشاتی مبنی بر فعالیت انجمنی مشابه در فیلیپین نیز منتشر شده است).

تاریکی مطلق، خواسته های خشونت آمیزتاریکی مطلق، خواسته های خشونت آمیز

تاریکی مطلق، خواسته های خشونت آمیز

تاریکی مطلق، خواسته های خشونت آمیز

تاریکی مطلق، خواسته های خشونت آمیز

تاریکی مطلق، خواسته های خشونت آمیز

تاریکی مطلق، خواسته های خشونت آمیز

در سال 2015 “سم هریس” در یکی از سخنرانی های خود وجود چنین انجمن ها و سایت هایی را بیانگر سقوط واقعی تفکر جامعه و ورود رسمی انسان به ورطه ی حماقت و نزول دانست و تلاش بیشتر والدین برای کنترل فکری فرزندانشان و سوق دادن آنها را به سمت آنچه مثبت است خواستار شد.

یکی از غم انگیز ترین نکات درمورد انجمن خواسته های خشونت آمیز این موضوع بود که با وجود اینکه تقریبا در سکوت کامل به حیات خود ادامه میداد کاربران بسیاری داشت که بسیاری از آنها از قاره هایی غیر از آمریکا و اروپا بودند. پلیس آلمان بعدها در گزارشی عنوان کرد که تعداد آی پی یکتای بازدید کننده از این انجمن احتمالا بیش از 80 هزار نفر در روز بوده که با توجه به وضعیت انجمن و روش های دسترسی به آن عددی بسیار بالاست و بیانگر میزان سقوط شعور انسان در جامعه ی مدرن است.

بی رحمی ها و جستجوی دردناک زشتی ها تنها تکه ای کوچک از ماهیت حقیقی وجود ماست(انسانها)، درانتها طبیعت انتقام سختی

از ما خواهد گرفت، وای بر آن روز.   (هاکسلی)

منبع: washingtonpost.com

scpience

علاقه مند به علوم مختلف...موسس سایت wonder237.ir سابق. (( کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب اسپاینس تنها با کسب مجوز از سایت امکان پذیر است. ذکر نام سایت الزامی است. ))

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

16 پاسخ

 1. riley گفت:

  این مطلب موجب ناراحتی من نشد. اثر معکوس داشت.

 2. ali گفت:

  زنده باد ادمین جون.

 3. haghighat گفت:

  hurray.

 4. dr گفت:

  supercool.

 5. بهنام گفت:

  کسانی مثل william bonin,

 6. فتاحیان گفت:

  عکس یکی مونده به آخر، واقعیه؟

 7. v گفت:

  منتشر رو تایپ کردید منشتر!!

 8. My my my گفت:

  چرا خرید و فروش رو تو اکراین و مولداوی مثال زدید

 9. رسول زاده گفت:

  ویدیوی سومی از آخر رو دیدم. خیلی چرند و بی محتوا.

 10. Ali گفت:

  لولیتا واقعا ته ته تاریکه
  کاش میشد یه کاری کرد

 11. Ali گفت:

  ولی من فیلمشو دیدم بنظر واقعی میومد روی بدن دختره هم کلمه های خوک و هرزه رو نوشته بودن

 12. فراهانی گفت:

  صرفا چکیده ای بود از مطالب قبلی در مورد دیپ.

 13. بالرینا گفت:

  ادمین چه جمله خفنی گذاشتید آخرش!

 14. elham گفت:

  درک نمیکنم که چه چیزی باعث میشه تا بعضی از افراد به این درجه از سقوط اخلاقی برسن که از دیدن زجر کشیدن دیگران بخصوص بچه ها لذت ببرن😔
  باید وقتی این افراد دستگیر میشن دقیقا همون شکنجه ها رو درباره خودشون تکرار کرد تا مزه درد کشیدن و آرزو مرگ کردن رو با تک تک سلول های بدنشون حس کنن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *